RC1210JR-07300KL
MFR.Part #
RC1210JR-07300KL
JLCPCB Part #
C723472
Description
-55℃~+155℃ 200V 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS