RC1210JR-07390KL
MFR.Part #
RC1210JR-07390KL
JLCPCB Part #
C875235
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS