RC1210FR-07255RL
MFR.Part #
RC1210FR-07255RL
JLCPCB Part #
C874858
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS