SQP300JB-0R68
MFR.Part #
SQP300JB-0R68
JLCPCB Part #
C1392744
Description
-55℃~+155℃ 3W 680mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS