RC1206JR-135K1L
MFR.Part #
RC1206JR-135K1L
JLCPCB Part #
C5843015
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS