RC1206JR-0730RL
MFR.Part #
RC1206JR-0730RL
JLCPCB Part #
C137154
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS