RC1206FR-7W221KL
MFR.Part #
RC1206FR-7W221KL
JLCPCB Part #
C7336545
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS