RC1206FR-07910RL
MFR.Part #
RC1206FR-07910RL
JLCPCB Part #
C137224
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS