AC2512JK-07200RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512JK-07200RL
JLCPCB Part #
C230993
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 200Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS