RC1206FR-077R5L
MFR.Part #
RC1206FR-077R5L
JLCPCB Part #
C488949
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS