RE0805FRE07681RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0805FRE07681RL
JLCPCB Part #
C6966258
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS