RC0805JR-10120RL
MFR.Part #
RC0805JR-10120RL
JLCPCB Part #
C6263224
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS