RC0201DR-0733R2L
MFR.Part #
RC0201DR-0733R2L
JLCPCB Part #
C2108861
Description
-55℃~+125℃ 25V 33.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS