RC0805FR-079K09L
MFR.Part #
RC0805FR-079K09L
JLCPCB Part #
C273842
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS