AT0603BRD0717K8L
MFR.Part #
AT0603BRD0717K8L
JLCPCB Part #
C705050
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS