RC0805FR-073R9P
MFR.Part #
RC0805FR-073R9P
JLCPCB Part #
C5842504
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS