RC0805FR-071R2P
MFR.Part #
RC0805FR-071R2P
JLCPCB Part #
C6965849
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS