RC0805DR-07825RL
MFR.Part #
RC0805DR-07825RL
JLCPCB Part #
C3993426
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS