RC0805DR-07147KL
MFR.Part #
RC0805DR-07147KL
JLCPCB Part #
C4349528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS