RC1206FR-07442RL
MFR.Part #
RC1206FR-07442RL
JLCPCB Part #
C354256
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS