RC0805BR-071K2L
MFR.Part #
RC0805BR-071K2L
JLCPCB Part #
C6263940
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS