RC0603JR-1051KL
MFR.Part #
RC0603JR-1051KL
JLCPCB Part #
C20162398
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS