RC0603JR-1018RL
MFR.Part #
RC0603JR-1018RL
JLCPCB Part #
C20162366
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS