RC0201FR-073M57L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201FR-073M57L
JLCPCB Part #
C5842704
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 3.57MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS