RC0603FR-077M5L-S
MFR.Part #
RC0603FR-077M5L-S
JLCPCB Part #
C327256
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS