RC0603FR-7W4R12L
MFR.Part #
RC0603FR-7W4R12L
JLCPCB Part #
C5717195
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS