RC0603FR-0790R9P
MFR.Part #
RC0603FR-0790R9P
JLCPCB Part #
C5843155
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS