RC0603FR-07130RL
MFR.Part #
RC0603FR-07130RL
JLCPCB Part #
C141677
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS