RC0603DR-0718K7L
MFR.Part #
RC0603DR-0718K7L
JLCPCB Part #
C858874
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS