RC0402JR-07130KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402JR-07130KL
JLCPCB Part #
C137920
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS