RC0402DR-0780R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402DR-0780R6L
JLCPCB Part #
C326981
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS