RC0402BR-072K2L
MFR.Part #
RC0402BR-072K2L
JLCPCB Part #
C6263517
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS