RC0201JR-07200RP
MFR.Part #
RC0201JR-07200RP
JLCPCB Part #
C5716649
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS