RC0201FR-0793R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201FR-0793R1L
JLCPCB Part #
C474864
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS