AR0805FR-0745K3L
MFR.Part #
AR0805FR-0745K3L
JLCPCB Part #
C4027704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS