RC0201FR-07715RP
MFR.Part #
RC0201FR-07715RP
JLCPCB Part #
C7334254
Description
-55℃~+125℃ 50mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS