RT0603WRE0716R9L
MFR.Part #
RT0603WRE0716R9L
JLCPCB Part #
C2140607
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS