RC0201FR-0760K4P
MFR.Part #
RC0201FR-0760K4P
JLCPCB Part #
C5858714
Description
-55℃~+125℃ 50mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS