AA0201FR-07634KL
MFR.Part #
AA0201FR-07634KL
JLCPCB Part #
C3964398
Description
-55℃~+155℃ 50mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS