RC0201FR-07453KP
MFR.Part #
RC0201FR-07453KP
JLCPCB Part #
C5716581
Description
-55℃~+125℃ 453kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS