RC0201FR-0739KP
MFR.Part #
RC0201FR-0739KP
JLCPCB Part #
C7038279
Description
-55℃~+125℃ 39kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS