RC0201DR-0729K4L
MFR.Part #
RC0201DR-0729K4L
JLCPCB Part #
C3979305
Description
-55℃~+125℃ 29.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS