RT0805BRD07162RL
MFR.Part #
RT0805BRD07162RL
JLCPCB Part #
C706216
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 162Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS