RC0100FR-075K6P
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0100FR-075K6P
JLCPCB Part #
C3997357
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS