RC0075JR-074K7L
MFR.Part #
RC0075JR-074K7L
JLCPCB Part #
C7038228
Package
SMD,0.3x0.2mm
Description
-55℃~+125℃ 20mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,0.3x0.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS