PPN100JT-52-4R7
MFR.Part #
PPN100JT-52-4R7
JLCPCB Part #
C1399115
Description
-55℃~+350℃ 1W 4.7Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS