PPN100JT-52-22R
MFR.Part #
PPN100JT-52-22R
JLCPCB Part #
C1398958
Description
-55℃~+350℃ 1W 22Ω Wirewound Resistor ±10ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS