PNS230JT-73-47R
MFR.Part #
PNS230JT-73-47R
JLCPCB Part #
C1400438
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 2.3W 47Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4.5xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS