PNS230JT-73-33R
MFR.Part #
PNS230JT-73-33R
JLCPCB Part #
C1400443
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 2.3W 33Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4.5xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS