PNS180JT-73-47R
MFR.Part #
PNS180JT-73-47R
JLCPCB Part #
C1397406
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 1.8W 47Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4xL9.7mm Through Hole Resistors ROHS